Technické překlady

Slovní on-line kalkulátor

 
Termínrequired
Souborrequired

Technické překlady jsou jednou z hlavních oblastí na které se specializujeme.

Nejčastějšími oblastmi souvisejícími s technickými překlady jsou:

  • automobilový průmysl, informační technologie (IT), strojírenský průmysl, chemický průmysl, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, textilní průmysl, zemědělství, logistika, stavebnictví, elektronika, oblasti softwaru a hardwaru a další.

Součástí technických překladů jsou také překlady technických specifikací, stavebních dokumentací, výkresů, zpráv, norem, manuálů, bezpečnostních listů a technické literatury.

Výhodou naší společnosti je mimo jiné to, že jsme s našimi překladateli vždy připraveni zajistit a dodržovat požadovanou terminologii našich zákazníků. Tento systém zajišťuje klientovi jednotnost všech překladů a kontinuitu mezi jednotlivými souvisejícími překlady.

Pokud hledáte společnost, která výborně ovládá technické překlady, jste u nás na správném místě.

Rychlý kontakt: +420 225 000 799


Naši partneři

FAQ

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

více