Technické překlady

Slovní on-line kalkulátor

 
Termínrequired
Souborrequired

Technické překlady jsou jednou z hlavních oblastí na které se specializujeme.

Nejčastějšími oblastmi souvisejícími s technickými překlady jsou:

  • automobilový průmysl, informační technologie (IT), strojírenský průmysl, chemický průmysl, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, textilní průmysl, zemědělství, logistika, stavebnictví, elektronika, oblasti softwaru a hardwaru a další.

Součástí technických překladů jsou také překlady technických specifikací, stavebních dokumentací, výkresů, zpráv, norem, manuálů, bezpečnostních listů a technické literatury.

Výhodou naší společnosti je mimo jiné to, že jsme s našimi překladateli vždy připraveni zajistit a dodržovat požadovanou terminologii našich zákazníků. Tento systém zajišťuje klientovi jednotnost všech překladů a kontinuitu mezi jednotlivými souvisejícími překlady.

Pokud hledáte společnost, která výborně ovládá technické překlady, jste u nás na správném místě.

Rychlý kontakt: +420 225 000 799


Naši partneři

FAQ

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

Počítáte příplatky za odbornost?

Nikoli. Zajišťujeme překlady mnoha oborů od běžných až po vysoce specializované, a to bez jakýchkoli nároků na příplatek.

více