Technické překlady

Slovní on-line kalkulátor

 
Termínrequired
Souborrequired

Technické překlady jsou jednou z hlavních oblastí na které se specializujeme.

Nejčastějšími oblastmi souvisejícími s technickými překlady jsou:

  • automobilový průmysl, informační technologie (IT), strojírenský průmysl, chemický průmysl, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, textilní průmysl, zemědělství, logistika, stavebnictví, elektronika, oblasti softwaru a hardwaru a další.

Součástí technických překladů jsou také překlady technických specifikací, stavebních dokumentací, výkresů, zpráv, norem, manuálů, bezpečnostních listů a technické literatury.

Výhodou naší společnosti je mimo jiné to, že jsme s našimi překladateli vždy připraveni zajistit a dodržovat požadovanou terminologii našich zákazníků. Tento systém zajišťuje klientovi jednotnost všech překladů a kontinuitu mezi jednotlivými souvisejícími překlady.

Pokud hledáte společnost, která výborně ovládá technické překlady, jste u nás na správném místě.

Rychlý kontakt: +420 225 000 799


Naši partneři

FAQ

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

více