Grafické úpravy

Pro všechny překládané dokumenty jsme připraveni zajistit stejnou grafickou podobu, ve které jsou vyhotoveny. Podkladem pro vytvoření grafiky mohou být elektronické i tištěné předlohy. Nejčastěji využívanými programy jsou PowerPoint, Pagemaker, CorelDraw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop a Adobe Indesign.

Tuto službu uvítají nejčastěji zákazníci, kteří požadují překlady prezentačních materiálů, manuálů, katalogů a dalších obdobných podkladů.

Kalkulaci grafických služeb Vám sdělíme obratem po zaslání podkladů určených k překladu.

 

Rychlý kontakt: +420 225 000 799

 

Jako součást Grafických úprav jsme pro Vás připravení zajistit: Překlady, Korektury a Tlumočení.


Naši partneři

FAQ

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

Počítáte příplatky za odbornost?

Nikoli. Zajišťujeme překlady mnoha oborů od běžných až po vysoce specializované, a to bez jakýchkoli nároků na příplatek.

více