Ekonomické překlady

Slovní on-line kalkulátor

 
Termínrequired
Souborrequired

Ekonomické překlady a překladyoblasti účetnictví a financí patří obecně k nejběžnějším překladům. Přesto těmto překladům, které jsou pro nás rutinní záležitostí, věnujeme stejnou pozornost jako překladům z jiných oblastí. Mezi našimi překladateli jsou osoby s ekonomickým vzděláním, pohybující se ve výše uvedených segmentech trhu a s bohatými zkušenostmi.

Pro naše klienty zajišťujeme překlady výročních zpráv, tiskových zpráv, rozvah, účetních výkazů, auditů, norem, příruček, zákonů, smluv, diplomů, obchodní korespondence, firemních bulletinů a dalších dokladů.

Oslovte nás a získejte kvalitní překlady za příznivé ceny.

Rychlý kontakt: +420 225 000 799


Naši partneři

FAQ

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

více