Další oblasti překladů

Překlady pro oblast marketingu

Potřebujete přeložit reklamní slogan, PR text nebo představit produkt prostřednictvím prezentace a nechcete, aby se ztratila podstata sdělení? Objednejte si překlad právě u nás. Disponujeme překladateli, kteří mají zkušenosti z marketingu a vědí, jak přeložit text, aby splnil účel a byl správně prezentován dané cílové skupině.

Medicínské a farmaceutické překlady

Medicínské překlady patří mezi nejnáročnější překlady vůbec. Vyhotovujeme je ve spolupráci s odborníky - lékaři z požadovaného oboru a s farmaceuty. Překládáme diagnózy, anamnézy, klinické studie - terapie, pitevní zprávy, operační techniky, manuály k lékařským přístrojům, knihy o medicíně, příbalové letáky, atd.

Překlady webových stránek a IT textů

Potřebujete převést webovou prezentaci do jazyka, kterým hovoří vaši spotřebitelé? Zašlete nám vaše zdrojové soubory a my Vám cestu k zákazníkovi ulehčíme. Zajišťujeme mj. lokalizace softwaru a překlady všech souvisejících materiálů.

Překlady beletrie

Beletrie je dalším specifickým oborem, pro který také máme vhodné překladatele, se zkušenostmi s překlady časopisů, publikací a knih s různou tematikou. Na tyto typy překladů vždy doporučujeme korekturu, která zaručí vyšší kvalitu výstupu. Podle aktuální potřeby, můžeme zajistit rovněž grafické služby a přípravu pro tisk.

 

Rychlý kontakt: +420 225 000 799


Naši partneři

FAQ

Počítáte příplatky za odbornost?

Nikoli. Zajišťujeme překlady mnoha oborů od běžných až po vysoce specializované, a to bez jakýchkoli nároků na příplatek.

Jakým způsobem můžu překlad zaplatit?

Po vyhotovení překladu vystavíme fakturu, na jejímž základě provedete platbu na náš účet nebo je možné zaplatit hotově u nás v agentuře.

více