Brno město veletrhů

Datum: 14.11.2011
Didacticus s.r.o. dne 3. - 7.10. 2011 úspěšně navštivil veletrh MSV 2011. Mezinárodní strojírenský veletrh je vedoucí průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí světa. Více jak třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského průmyslu v devíti specializovaných oborech. Vysoký zájem o naše služby ze strany zástupců vystavujících společnosti, je pro nás skvělou zpětnou vazbou a zároveň projevem důvěry, která nás zavazuje. Chtěli bychom tímto velice poděkovat novým i stávajícím klientům a přejeme mnoho úspěchů do dalších dnů.


Naši partneři

FAQ

Počítáte příplatky za odbornost?

Nikoli. Zajišťujeme překlady mnoha oborů od běžných až po vysoce specializované, a to bez jakýchkoli nároků na příplatek.

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

více