Brno město veletrhů

Datum: 14.11.2011
Didacticus s.r.o. dne 3. - 7.10. 2011 úspěšně navštivil veletrh MSV 2011. Mezinárodní strojírenský veletrh je vedoucí průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí světa. Více jak třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského průmyslu v devíti specializovaných oborech. Vysoký zájem o naše služby ze strany zástupců vystavujících společnosti, je pro nás skvělou zpětnou vazbou a zároveň projevem důvěry, která nás zavazuje. Chtěli bychom tímto velice poděkovat novým i stávajícím klientům a přejeme mnoho úspěchů do dalších dnů.


Naši partneři

FAQ

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

Počítáte příplatky za odbornost?

Nikoli. Zajišťujeme překlady mnoha oborů od běžných až po vysoce specializované, a to bez jakýchkoli nároků na příplatek.

více