Brno město veletrhů

Datum: 14.11.2011
Didacticus s.r.o. dne 3. - 7.10. 2011 úspěšně navštivil veletrh MSV 2011. Mezinárodní strojírenský veletrh je vedoucí průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí světa. Více jak třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského průmyslu v devíti specializovaných oborech. Vysoký zájem o naše služby ze strany zástupců vystavujících společnosti, je pro nás skvělou zpětnou vazbou a zároveň projevem důvěry, která nás zavazuje. Chtěli bychom tímto velice poděkovat novým i stávajícím klientům a přejeme mnoho úspěchů do dalších dnů.


Naši partneři

FAQ

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

Jakým způsobem můžu překlad zaplatit?

Po vyhotovení překladu vystavíme fakturu, na jejímž základě provedete platbu na náš účet nebo je možné zaplatit hotově u nás v agentuře.

více