Mějte svého referenta

Datum: 9.12.2011
V dnešním rozsáhlém soupisu agentur si přijde každá společnost na partnera, jež mu vyhovuje v určitých ohledech, ale proč se neobrátit na překladatelskou společnost, která se vrací k tradicím? Proč nezvolit agenturu s rodinným přístupem, úctou ke klientovi a důvěrou, že každá poptávka bude splněna podle Vašich požadavků? Nebaví Vás, když zařizujete překlad či tlumočení a opakovaně vysvětlujete požadavky a informace někomu jinému? Mějte příjemný pocit, že se o Vás někdo stará. Mějte s námi dlouhodobý vztah, který usnadní Vaši práci. Žijte s pocitem, že žádný Váš požadavek nebude přehlédnut. Představte si ten pocit, kdy nemáte strach o termín. Tohle vše umíme zařídit naším přístupem. Věnujte Didacticu s.r.o. svou důvěru a mi Vám věnujeme osobního referenta, jež se postará o Vaše překlady. Mějte s námi přehled o stavu překladu a pocit, že jste výjimeční. Zvolte si Vašeho osobního referenta a buďte naším partnerem.


Naši partneři

FAQ

Jakým způsobem můžu překlad zaplatit?

Po vyhotovení překladu vystavíme fakturu, na jejímž základě provedete platbu na náš účet nebo je možné zaplatit hotově u nás v agentuře.

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

více