Nové posílení teamu

Datum: 6.12.2011
Chtěli bychom Vám tímto představit a zároveň přivítat novou kolegyni Bc. Ivetu Halířovou, která se stala po odborném zaučení posilou našeho kolektivu. Jako referentka naší agentury se stává nedílnou součástí realizačního teamu, který Vám zajišťuje kvalitní péči a nadstandartní plnění Vašich požadavků na překlady. Věříme v kvalitní práci a budeme rádi když vyzkoušíte pozitivní přístup naší překladatelské agentury.


Naši partneři

FAQ

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

Jak zjistím cenu překladu?

Cenu překladu stanovíme předem na základě počtu slov zdrojového dokumentu. Pokud je dokument ve formátu, který nelze editovat, určíme cenu z počtu slov překladu + 10 %. V takovém případě můžeme pro vás cenu předem alespoň odhadnout.

více