Příležitost na veletrhu Aqua-therm

Datum: 18.11.2011
Dne 22.- 26.11. 2011 společnost Didacticus s.r.o. aktivně navštíví 18. mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua-thermu Praha 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany. Aqua-therm Praha se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí, Hospodářské komory ČR a hlavního města Prahy a většiny významných profesních asociací, které se také podílejí na doprovodném programu veletrhu. Budeme velice potěšeni zájmem z Vaší strany a jsme připraveni pro Vás vytvořit nejlepší možné podmínky spolupráce na překladech a tlumočení. Jakékoliv dotazy a upřesnění zodpovíme emailem i telefonem viz. odkaz „O společnosti“. Těšíme se na kontakt se stávajícími i budoucími klienty a přejeme tímto mnoho úspěchů při získávání nových partnerů na veletrhu Aqua-therm.


Naši partneři

FAQ

Jak mám překlad objednat?

Nejjednodušší cesta je poslat soubor v elektronické podobě na náš email nebo objednat on-line přímo na našich stránkách. Dále je možné překlad poslat faxem, poštou, kurýrem, příp. donést osobně na naši pobočku v centru Prahy.

Za jak dlouho bude překlad hotový?

Termín vyhotovení záleží na rozsahu překládaného dokumentu. Standardní termín je 2000 slov za den (tj. asi 8 NS), spěšný termín 3000 slov za den (tj. asi 12 NS). U spěšného termínu počítáme příplatek 15 %. Pokud překlad potřebujete rychleji, neváhejte nás kontaktovat - na základě dohody je možné stanovit i dřívější termín vyhotovení (expresní příplatek je nejméně 25 %). Den dodání, víkendy a státní svátky se do termínu nezapočítávají.

více