Příležitost na veletrhu Aqua-therm

Datum: 18.11.2011
Dne 22.- 26.11. 2011 společnost Didacticus s.r.o. aktivně navštíví 18. mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua-thermu Praha 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany. Aqua-therm Praha se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí, Hospodářské komory ČR a hlavního města Prahy a většiny významných profesních asociací, které se také podílejí na doprovodném programu veletrhu. Budeme velice potěšeni zájmem z Vaší strany a jsme připraveni pro Vás vytvořit nejlepší možné podmínky spolupráce na překladech a tlumočení. Jakékoliv dotazy a upřesnění zodpovíme emailem i telefonem viz. odkaz „O společnosti“. Těšíme se na kontakt se stávajícími i budoucími klienty a přejeme tímto mnoho úspěchů při získávání nových partnerů na veletrhu Aqua-therm.


Naši partneři

FAQ

Jak mám překlad objednat?

Nejjednodušší cesta je poslat soubor v elektronické podobě na náš email nebo objednat on-line přímo na našich stránkách. Dále je možné překlad poslat faxem, poštou, kurýrem, příp. donést osobně na naši pobočku v centru Prahy.

Jakým způsobem můžu překlad zaplatit?

Po vyhotovení překladu vystavíme fakturu, na jejímž základě provedete platbu na náš účet nebo je možné zaplatit hotově u nás v agentuře.

více